Vaše zkušenosti

Andulka

"...co se u nás změnilo? Toho je tolik! Úplně překopanej celej život, bych řekla. Člověk se naučil víc vnímat druhé. I to zdraví... pochopili jsme, že to jde i bez léků, jít po příčině a netlumit problémy. Ve škole teď bojujeme, je to zhoršené, ale to je spíš domácím prostředím. Já jsem spokojená.

Pavlína

Ze začátku jsem byla velmi nervózní, ale při příchodu to ze mě částečně opadlo. je zde velmi příjemná atmosféra a přístup. Testy vyhovující. Čekala jsem více znalostních otázek, co se týká dopravních předpisů, jsem ráda, že je to takhle řešený. Jsem velice spokojená.

Pavel

Měl jsem dobrý pocit, když jsem přišel, že to není klasická ordinace, ale že je to naopak na způsob toho domácího klidného prostředí. Zaujala mě také vstřícnost, velká snaha mi vše vysvětlit. Nejtěžší byl asi Test přehledu situací v dopravě, byl jsem si nejistý, ale nakonec to ve výsledku dobře dopadlo. Testy jsem bral jako výzvu, chtěl jsem to udělat co nejlépe, jsem pedant. Odcházím s tím, že jsem velmi překvapený, dokonce mě to i bavilo, mohl jsem se o sobě něco dovědět, to mi žádná knížka nedá.